SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


06.06.2018 Polska w UE – nowe wyzwania

Dyrektor Przedstawicielstwa KE w Polsce dr Marek Prawda poprowadzi dwa Dialogi Obywatelskie na temat przyszłości Unii Europejskiej. Spotkania z mieszkańcami Słupska odbędą się przy okazji promocji publikacji "Polska w UE. Nowe wyzwania", opracowanej przez ekspertów sieci Team Europe. Zainteresowanych udziałem prosimy o nadsyłanie zgłoszeń.

Konferencja promująca publikację „Polska w Unii Europejskiej. Nowe wyzwania" odbędzie się w poniedziałek 11 czerwca 2018 roku. Początek - godz. 12.30, Akademia Pomorska w Słupsku.Celem konferencji jest rozpoczęcie publicznej debaty o sprawach europejskich, ze szczególnym uwzględnieniem roli Polski w zmieniającej się Europie. Formuła wydarzenia zapewnia udział obywateli w dyskusji.

Publikacja „Polska w Unii Europejskiej. Nowe wyzwania” powstała z inicjatywy Team Europe – grupy ekspertów działających przy Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej w Polsce. Publikacja jest dostępna bezpłatnie w wersji elektronicznej


WIęcej: https://ec.europa.eu/poland/events/180605_slupsk_plfacebook