SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


2006 Dzień Bezpiecznego Komputera - Dzień Bezpiecznego Internetu

Luty Europejskim Miesiącem Bezpieczeństwa: Dzień Bezpiecznego Komputera - Dzień Bezpiecznego Internetu. Unia Europejska zapoczątkowała obchody Europejskiego Miesiąca Bezpieczeństwa


2 LUTEGO 2006 - Dzień Bezpiecznego Komputera.

Będzie można poznać zagrożenia czyhające zarówno na komputer, jak i na jego użytkowników; eksperci będą udzielać porad, jak świadomie i skutecznie unikać zagrożeń oraz jak zabezpieczyć przed nimi komputer.

7 LUTEGO 2006 - Dzień Bezpiecznego Internetu.

ustanowiony z inicjatywy Komisji Europejskiej w ramach programu"Safer Internet Action Plan", ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

Szczegółowe informacje - Oficjalna strona Dnia Bezpiecznego Internetu

http://www.dzienbezpiecznegokomputera.pl


ZAPOZNAJ SIĘ Z TEKSTEM :
Decyzja nr 854/2005/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 11 maja 2005 r.
w sprawie ustanowienia wieloletniego programu wspólnotowego na rzecz promowania bezpieczniejszego korzystania z Internetu i nowych technologii sieciowych.

DOKUMENT MS WORD 118 Kb

PLIKI DO POBRANIA

DECYZJA nr 854/2005/WE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO - DOKUMENT MS WORD 118 Kb


ŹRÓDŁA

Oficjalna strona Dnia Bezpiecznego Internetu http://www.dzienbezpiecznegokomputera.plfacebook