SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


2006 Zostań posłem Parlamentu Europejskiego - międzynarodowa gra internetowa Fundacji Schumana

Polska Fundacja im. Roberta Schumana uruchamia grę internetową"Become a MEP".Gra jest skierowana do wszystkich Europejczyków. Pozwoli wcielić się w rolę posłów do Parlamentu Europejskiego. Gracze będą mogli sprawdzić się w polityce i negocjacjach, tworzyć partie i koalicje, przewidywać wyniki głosowań, uczestniczyć w interaktywnych szkoleniach i chatach.

Dzięki różnym wersjom językowym (polskiej, angielskiej i francuskiej) można rywalizować z uczestnikami z całej Europy, a na najlepszych czekają cenne nagrody i wyjazdy


Kto może się zgłosić?

W BeMEP.eu grać może każdy. Wystarczy że mieszka w Europie, mówi w jednym z języków Gry (polski, angielski i francuski) i wypełni formularz rejestracyjny umieszczony na stronie Gry Potem po otrzymaniu potwierdzenia wystarczy wejść na stronę, zalogować się i już można grać.


Więcej informacji na stronie Gry
www.bemep.eu
oraz na stronie Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana
www.schuman.org.pl.


LINKI
Strona gry : www.bemep.eu
Polska Fundacja im. Roberta Schumana, www.schuman.org.plfacebook