SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


2006 PROGRAM STYPENDIALNY
DLA MŁODYCH PRACOWNIKÓW ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ FUNDACJI im. R.BOSCHA

Program stypendialny dla młodych kadr kierowniczych z Europy Środkowej niemieckiej Fundacji im. Roberta Boscha, który kierowany jest do młodych pracowników administracji publicznej oraz ważnych społecznie instytucji z nią związanych z Polski oraz Czech, Słowacji i Węgier.

W ramach trwającego dziewięć miesięcy pobytu w Niemczech dwudziestu pięciu młodych, wysoko wykwalifikowanych urzędników ma możliwość poznać praktyczne funkcjonowanie niemieckiej administracji publicznej na poziomie centralnym, regionalnym i lokalnym, a następnie wykorzystać zdobyte doświadczenia w swojej dalszej pracy zawodowej po powrocie do kraju.

Spośród kandydatów z Polski, Czech, Słowacji i Węgier będzie wyłonionych 25 osób, które zostaną następnie zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w terminie 12-16 marca 2007 r. Rozmowy dla kandydatów z Polski odbędą się w Warszawie, natomiast rozmowy dla kandydatów z Czech, Słowacji i Węgier w Pradze. Wybrani kandydaci zostaną powiadomieni o przyznaniu stypendium w kwietniu 2007 r.

Termin składania podań o przyjęcie do udziału w programie mija 19 grudnia 2006 r.

Więcej informacji w załącznikach do pobrania.

Zapraszam również na stronę internetową
Centrum Stosunków Międzynarodowych www.csm.org.pl
facebook