SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


26.03.2007 KONKURS - UZUPEŁNIJ DEKLARACJĘ o MISJI UE

Z okazji obchodów 50-lecia Traktatów Rzymskich, Porozumienie Liberałów i Demokratów na rzecz Europy (ALDE) z Komitetu Regionów przygotowało deklarację poświęconą misji Unii Europejskiej. Zawiera ona dziewięć punktów, które wyjaśniają jaka powinna być misja UE w XXI wieku.

Zadanie konkursowe polega na uzupełnieniu deklaracji o brakujący dziesiąty punkt, zgodnie z Regulamin konkursu - uzupełnij deklaracjęregulaminem. Swoją propozycję w każdym oficjalnym języku Unii Europejskiej można zgłosić wypełniając formularz na formularz rejestracyjny - uzupełnij deklaracjęstronie internetowej organizatora.


W konkursie mogą wziąć udział osoby, które skończyły 16 rok życia. Termin nadsyłania propozycji upływa 2 marca 2007 r.

Autorzy dziesięciu najlepszych propozycji wyjadą do Rzymu i wezmą udział w obchodach 50-lecia Traktatów Rzymskich (22-23 marca 2007). Jedna z propozycji zostanie wybrana i włączona do finalnej wersji deklaracji o misji Unii Europejskiej.ŹRÓDŁA

http://www2.ukie.gov.pl/WWW/news.nsf/0/7A3692D1A436CF8BC125728E003F6A20?Open
http://www.cor.europa.eu/alde/competition.aspfacebook