SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


25 stycznia 2008 Porozmawiajmy o Europie! 29 stycznia rusza internetowe forum Debate Europe

Czy UE zmierza we właściwym kierunku? Czy robi to, czego oczekujemy? Jaka jest Twoja wizja Europy? Powiedz nam o tym. Podziel się Twoimi przemyśleniami z innymi Europejczykami. 29 stycznia rusza internetowe forum Debate Europe. Otworzą je i wezmą udział w dyskusji Margot Wallström, Andris Piebalgs i Stavros Dimas – Komisarze KE. Zaloguj się na http://europa.eu/debateeurope/ i weź udział. Nie może Cię tam zabraknąć.

29 stycznia rusza forum internetowe Debate Europe. Choć podzielone jest na trzy główne tematy – przyszłość Europy, zmiany klimatyczne i energia oraz dialog międzykulturowy – można na nim dyskutować o wszystkim, co ma związek z UE. Debata będzie prowadzona we wszystkich oficjalnych językach UE. Moderatorzy strony zadbają, by interesujące tematy dyskutowane na forum w jednym języku znalazły swoje odzwierciedlenie na forach prowadzonych w innych językach.

Unijni komisarze: Margot Wallström, Andris Piebalgs i Stavros Dimas
zainaugurują debatę i wezmą udział w dyskusji on-line
29 stycznia między 15.00 a 17.30.

http://europa.eu/debateeurope/

Dyskusja nie zakończy się jednak z chwilą, gdy Komisarze wylogują się z forum.
Będzie kontynuowana 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, przez cały rok.

Weź udział i podziel się z innymi Twoją wizją Europy.

(C) EUROPE DIRECT LUBLIN


ŹRÓDŁA

http://europa.eu/debateeurope/facebook