SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


19 marzec 2008 r. "Zjednoczeni w różnorodności. Polska w dialogu kultur Europy".

Urząd Komitetu Integracji Europejskiej ogłasza konkurs na plakat pod hasłem "Zjednoczeni w różnorodności. Polska w dialogu kultur Europy

Urząd Komitetu Integracji Europejskiej ogłasza konkurs na plakat pod hasłem "Zjednoczeni w różnorodności. Polska w dialogu kultur Europy". Konkurs skierowany jest do uczniów liceów plastycznych i ogólnokształcących szkół sztuk pięknych. Celem konkursu jest przedstawienie w formie graficzno-plastycznej wielokulturowości w Europie, ze szczególnym uwzględnieniem wkładu wnoszonego przez Polskę do europejskiego dialogu kultur. Prace konkursowe można nadsyłać do dnia 28 marca 2008 roku.

Pełne informacje o konkursie : w tym założenia i regulamin konkursu


ŹRÓDŁA

http://www.ukie.gov.pl/...facebook