SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


logo


Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Unii Europejskiej
i zaangażować się w dyskusję dotyczącą jej przyszłości?


LUTY 2009 r. EUROLIDER 2009

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego zaprasza do zgłaszania kandydatów w Konkursie o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER 2009. Poszukiwane są osoby, które działają na rzecz lokalnego rozwoju i lokalnych społeczności, wykorzystując w tym celu szerokie możliwości, jakie stwarzają Fundusze Europejskie.

Ministerstwo pragnie w ten sposób wyróżnić osoby najbardziej zaangażowane w realizację projektów. Nagrodzić ich kreatywność, aktywność i ciężką pracę. Jeśli zetknęli się Państwo z takimi osobami, gorąco zachęcamy do zgłaszania kandydatów. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.

Kandydata do Konkursu mogą zgłaszać zarówno osoby fizyczne, jak również wszelkie instytucje i organizacje. Do udziału w Konkursie mogą one zgłosić więcej niż jednego kandydata. Warunkiem zgłoszenia jest zgoda kandydata na udział w Konkursie. Trzeba też pamiętać, że kandydaci są zgłaszani w trzech kategoriach:

  1. Kategoria pierwsza - Pracownik administracji samorządowej lub instytucji podległej jednostce samorządu terytorialnego
  2. Kategoria druga - Pracownik, współpracownik lub wolontariusz organizacji pozarządowej
  3. Kategoria trzecia - Pozostałe osoby z grup innych niż wskazane w kategorii pierwszej lub drugiej, które działają na rzecz lokalnej społeczności i wykorzystują w tym celu szerokie możliwości, jakie stwarzają Fundusze Europejskie.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 6 marca 2009 r.

Szczegółowe informacje o Konkursie o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronach internetowych www.mrr.gov.pl i www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi podczas II Forum Funduszy Europejskich, które odbędzie się 7-8 maja 2009 r. w Warszawie.

Zachęcamy do zgłaszania kandydatów!


ŹRÓDŁA
www.mrr.gov.pl
www.funduszeeuropejskie.gov.plARCHIWUM
EUROPE DIRECT
LUBLIN

PROSZĘ WYBRAĆ ROK