SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


MARZEC 2009 r. VI FESTIWAL PIOSENKI EUROPEJSKIEJ

Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Lublinie, wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 51 w Lublinie, Kuratorium Oświaty w Lublinie, Wydziałem Oświaty Wychowania Urzędu Miasta Lublin oraz Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli, serdecznie zaprasza na VI Festiwal Piosenki Europejskiej. Festiwal jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych z województwa lubelskiego.

Celem festiwalu jest przede wszystkim popularyzowanie śpiewu jako formy rozwoju i ekspresji kultury innych narodów europejskich, rozbudzanie u dzieci i młodzieży zamiłowania do śpiewu oraz motywowanie uczniów do nauki języków obcych.

W dniu 21 marca 2009 roku w Szkole Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie (ul. Bursztynowa 22), odbędą się eliminacje międzyszkolne., które rozpoczną się o godzinie 10.00. Natomiast 23 kwietnia w Sali Koncertowej „Chatki Żaka” odbędzie się Koncert Finałowy, na którym zostaną zaprezentowane najbardziej interesujące aranżacje spośród utworów zgłoszonych przez Szkoły.

Wstęp wolny dla dzieci i rodziców lub opiekunów.


ŹRÓDŁA
żródło: własnefacebook