SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


11 maja 2018r. Lublin KONKURS: UNIA LOKALNIE – POKAŻ TO NA ZDJĘCIU!

Wystarczy wysłać jedno zdjęcie, żeby WYGRAĆ SMARTFON! w ramach projektu "InForMe – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce", który jest realizowany przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych

Zdjęcie, na którym pokażesz, co zmieniło się w Twoim otoczeniu, co służy Twojej społeczności czy podniosło standard Twojego życia dzięki funduszom europejskim. Może ścieżka rowerowa, plac zabaw, innowacyjne urządzenie, zrewitalizowany rynek, a może obwodnica?

  • Pokaż przykład ze swojej miejscowości, osiedla, firmy, szkoły. Może być w formie selfie.
  • Na konkurs@gazetylokalne.pl wyślij zdjęcie z krótkim opisem, nazwą miejscowości, tytułem Twojej gazety lokalnej i oświadczeniem (według regulaminu poniżej). Wielkość pliku do 2 MB w formacie JPG lub PGN.
  • Na zdjęcia czekamy do 31 maja 2018 r.
  • Wyniki konkursu do 30 czerwca 2018 r. zostaną ogłoszone na www.gazetylokalne.pl i stronie Twojej gazety lokalnej.
  • Do wygrania smartfon o wartości min. 850 zł każdy.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych.


Regulamin konkursu fotograficznego "Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu"
http://gazetylokalne.pl/…/Konkurs_regulamin_23_04_2018-www.…


Projekt "InForMe – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" jest realizowany przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 "Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE".


Więcej informacji znajduje się tutaj:
http://gazetylokalne.pl/konkurs-unia-lokalnie-pokaz-to-na-zdjeciu/

facebook