SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


08.01.2019 'Innovation Coach - wsparcie przedsiębiorców w rozpoczęciu działalności B+R+I

18 lutego br. Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska organizuje w Lublinie dzień informacyjny pt. 'Innovation Coach - wsparcie przedsiębiorców w rozpoczęciu działalności B+R+I" podczas którego zostanie zaprezentowana oferta finansowania dla przedsiębiorców w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjny Rozwój (POIR) oraz program Horyzont 2020 i przyszły program ramowy: Horyzont Europa. Podczas spotkania zaprezentują się także przedsiębiorstwa , którym udało się skorzystać z tych środków.

Spotkanie będzie także okazja do zaprezentowania projektu Innovation Coach, przedstawienia oferty Programu STEP składającego się z dwóch etapów - ścieżek.

STEP I -usługa doradcza polegająca na przesłaniu wstępnej koncepcji na projekt do Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.

STEP II - usługa doradcza wykonana przez wysokiej klasy ekspertów ds. innowacji i mająca na celu ocenę potencjału przedsiębiorstwa, analizę otoczenia gospodarczego oraz mocnych i słabych stron przedsiębiorstwa.


Spotkanie odbędzie się w Hotel Arche, ul. Zamojska 30, 20-105 Lublin.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń)

Program spotkania, rejestracja znajduje się na stronie:
https://www.innovationcoach.pl/wydarzenie/25-info-day-w-rzeszowie -- --


facebook