SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


09.03.2020 Szkolenie pt. „Jak skutecznie działać w sieci?”

Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce, Słupski Instytut ds. Młodzieży, przy współpracy Katolickiego Uniwersytetu Jana Pawła II oraz Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Lublin, zorganizowało kolejne z cyklu szkoleń dla wolontariuszy wspolnie.eu pt. „Jak skutecznie działać w sieci?”.Wydarzenie miało miejsce w dniu 4.03.2020 r. na KUL-u. Uczestnicy szkolenia mogli dowiedzieć się min. jak pisać teksty przyciągające uwagę odbiorców, dopasowane do wymogów mediów społecznościowych, jak stosować multimedia w codziennym użytku oraz co zrobić, aby nasze posty wyróżniały się na tle innych wpisów. Ponadto osoby uczestniczące w spotkaniu zdobyły wiedzę dotyczącą prezentacji własnej osoby w sieci w taki sposób, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Szkolenie było ilustrowane ciekawymi przykładami z mediów społecznościowych.

Już wkrótce rozpocznie się kolejny cykl szkoleń wspólnie.eu, tym razem poświęcony ekologii. Osoby zainteresowane uczestnictwem w bezpłatnych szkoleniach, organizowanych przez Parlament Europejski - Biuro w Polsce, powinny zarejestrować się na stronie: www.wspolnie.eu.
facebook