SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


logo


Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Unii Europejskiej
i zaangażować się w dyskusję dotyczącą jej przyszłości?


18.03.2020 Bruksela czeka na Ciebie!

Chcesz poznać aktualne priorytety polityczne Unii Europejskiej? Pojedź z nami do Brukseli! Nabór uczestników na wyjazd studyjny dla obecnych i byłych członków rad młodzieżowych już trwa. W wizycie mogą wziąć udział młodzi ludzie w wieku 18-26 lat. W programie m.in. spotkania z przedstawicielami Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i Rady Europejskiej.

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce i Fundacja Civis Polonus zapraszają obecnych i byłych członków młodzieżowych rad, którzy interesują się strategią Unii Europejskiej, zwłaszcza w obszarze działań na rzecz klimatu, do ubiegania się o bezpłatny wyjazd studyjny do Brukseli. Naszym celem jest przybliżenie uczestnikom priorytetów politycznych Komisji Europejskiej 2019-2024, w tym Europejskiego Zielonego Ładu Nowego impulsu dla demokracji europejskiej.

W wyjeździe wezmą udział 32 osoby. W Brukseli spotkają się z przedstawicielami instytucji europejskich i odwiedzą siedziby Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i Rady Europejskiej. Wyjazd planowo ma odbyć się w dniach 26-28 maja 2020 r., jednak organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przełożenia terminu na kolejne miesiące.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z zasadami naboru i wypełnienia formularza zgłoszeniowego (link is external).

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa w niedzielę 29 marca 2020 r. o godz. 23:59.

Organizatorem wyjazdu jest Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce,
ul. Jasna 14/16 A, 00-041 Warszawa.

Nabór uczestników wyjazdu organizuje Fundacja Civis Polonus, ul. Bagatela 10/36, 00-585 Warszawa.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z Fundacją Civis Polonus, tel. 604 830 201, e-mail: wyjazd-bruksela@civispolonus.org.pl(link sends e-mail)

Dokumenty do pobrania: https://ec.europa.eu/poland/events/200313_youth_pl
ARCHIWUM
EUROPE DIRECT
LUBLIN

PROSZĘ WYBRAĆ ROK